144

מאסטר רוילר גרייסי


144
מאסטר רוילר גרייסי (חגורת קורל שחורה-אדומה), נולד בריו דה ז'נירו - ברזיל. רוילר הוא בנו החמישי של גרנד מסטר הליו גרייסי - מייסד השיטה. רוילר התחיל להתאמן בגיל 3 ובגיל 7 כבר החל להשתתף בתחרויות. רוילר מחזיק באחת הקריירות המפוארות ביותר בהיסטוריה של הג'יו ג'יטסו. התחרה כחגורה שחורה יותר מ- 20 שנה והשתתף ביותר מ- 300 קרבות ספורטיביים, ממגוון רב של טורנירים ואליפויות. לרוילר רקורד מרשים של קרבות MMA ו-VALE TUDO, חלקם היסטוריים ובלתי נשכחים, מול הטובים בעולם.

 רוילר גרייסי זכה 4 פעמים ברציפות באליפות העולם ב-BJJ (ג'יוג'יטסו ברזילאי), 3 פעמים ברציפות באליפות העולם של ה - ADCC, פעמיים אלוף פאן אמריקן ועוד מספר רב של אליפויות ברזיל.

רוילר הוא האלוף הראשון בהיסטוריית המונדיאל (אליפות העולם), שעמד כמתחרה במשקל קל על פודיום המנצחים בקטגוריית המשקל הפתוח. 

בכל 3 זכיותיו באליפויות ה - ADCC, לא נצברה כנגדו אפילו נקודה אחת! 
בשנות ה - 90 נבחר רויילר ללוחם העשור על ידי המגזין היוקרתי GRACIE - MAG.

רוילר הוא מאסטר בהגנה עצמית. זה הדבר החשוב לו ביותר בלימוד אנשים את אומנות הג'יו ג'יטסו.

מאסטר רוילר גרייסי נוהג להסתובב תכופות ברחבי תבל ולהעביר סמינרים בעשרות מדינות. רוילר כתב ספרים רבים, שהפכו להיות אורים ותומים בענף הג'יוג'יטסו הברזילאי ובהחלט מהווה כבר הרבה שנים את אחד השגרירים החשובים ביותר של השיטה בעולם.
תחת ידיו יצאו אלופי עולם ומורים בכירים אשר מפוזרים במגוון מדינות ומפיצים את הג'יו ג'יטסו שלמדו מרוילר, ובכך הם מחזקים ומבססים את השיטה ברחבי העולם.

רוילר גרייסי מגיע לישראל מידי שנה, לבקר את הנציגות הארצית תחת משה קיץ, שנחשב לאחד מתלמידיו הקרובים והבכירים כיום בארגון העולמי. בביקורו השנתי, מעביר רוילר סמינר לתלמידי הארגון שלנו.


סרטון תדמית - GRACIE HUMAITA העולמי 

144
לוח הודעות
קבוצות בוגרים, נוער וילדים - במגוון מקומות ברחבי הארץ - כנסו לרשימת הסניפים.
מלאו הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם
שם:*
טלפון:*
מייל:
הודעה:
הצטרף/י לרשימת דיוור
דוא''ל:*